Agora AVM etkinliklerine devam ediyor

Düzenlediği etkinlikleri ve turnuvaları ile herkesin ilgi odağı olan Agora Alışveriş Merkezi, 26-30 Temmuz günleri arasında “Agora Masa Tenisi Turnuvası” etkinliğine ev sahipliği yaptı

Agora AVM etkinliklerine devam ediyor

Agora Alışveriş Merkezi, heyecan dolu turnuvalarına bir yenisini daha ekleyerek, keyifli bir turnuvaya daha ev sahipliği yaptı. 26- 30 Temmuz günleri arasında gelirinin Sakarya Doğa & Hayvan Haklarını Koruma Derneği’ne bağışlandığı Masa Tenisi Turnuvası’nda tüm masa tenisi tutkunları Agora Alışveriş Merkezi’nde buluştu.


Finalistler özel hediyelerin sahibi oldu
Profesyonel hakemler eşliğinde 26- 30 Temmuz günleri arasında düzenlenen Agora Masa Tenisi Turnuvası’nda heyecan dolu maçların ardından, 31 Temmuz Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşen final maçı ile turnuva şampiyonu belirlendi. Kıyasıya rekabet edilen final maçında nefesler tutularak, heyecan ve eğlence dolu bir turnuva finali gerçekleşti.


Agora Masa Tenisi Turnuvası’nda ilk 3’e giren yarışmacılar plaket ve madalyaların sahibi olurken; Vestel’den kahve makinası, Beta, HD İskender, Burger King, Popeyes, Sbarro, LTB,  Pizza Pizza, Usta Dönerci gibi markaların hediye veya hediye çeklerini kazandı. Agora Masa Tenisi Turnuvası’nda final maçına kalan 20 finalist çeşitli hediyelerin yanı sıra başarı sertifikaları ile de ödüllendirildi. Toplam 161 kişinin katılım gösterdiği Agora Masa Tenisi Turnuvası şampiyonu Sinan Çavuşoğlu olurken, turnuva ikincisi Ali Dayanç ve üçüncüsü Aziz Kırdar oldu.


Turnuvanın geliri Sakarya Doğa & Hayvan Haklarını Koruma Derneği’ne bağışlandı
26- 30 Temmuz günleri arasında düzenlenenAgora Masa Tenisi Turnuvası hem keyifli hem de çekişmeleri görüntülere sahne oldu. Kıyasıya rekabet edilen turnuvadan toplanan bağışlar Sakarya Doğa & Hayvan Haklarını Koruma Derneği’ ne bağışlandı. Turnuva sonunda dereceye giren ilk 20 kişi, Agora Alışveriş Merkezi bünyende bulunan markalardan çeşitli hediye/hediye çekleri kazandı. Birçok etkinlik ve turnuvaya ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, düzenlediği etkinliklerin sosyal sorumluluk açısından da faydalı olmasına önem vermektedir. Açıldığı günden bu yana Sakarya Otizmle Yaşam Derneği, Sakarya Sevgi Evleri, Hendek Melek Nişancı Huzurevi, Sakarya Namık Kemal Ortaokul’u, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği, Sakarya Toplum Gönüllüleri Vakfı, LÖSEV, Sakarya Erkek Yetiştirme Yurdu gibi birçok kuruma destek verdi.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan: Sakaryalıların turnuvaya olan yoğun ilgilerinden dolayı memnuniyetini belirterek, sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem verdiklerini vurguladı. Noyan, sosyal sorumluluk çerçevesinde devam eden turnuvalara bir yenisini daha ekleyecekleri müjdesini vererek, 8- 11 Ağustos günleri arasında gerçekleşecek olan Agora Dart Turnuvasının kayıtlarının başladığın belirtti.