212 Power Outlet’e yıldız yağdı

18 Haziran 2015 Perşembe

Avm Partners tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, bünyesinde bulundurduğu Türkiye’nin en prestijli moda markalarının koleksiyonlarını ünlü mankenlerin sunumları ile ziyaretçileriyle buluşturdu

212-power-outlete-yildiz-yagdi

Geçtiğimiz gün İstanbul Shopping Fest kapsamında gerçekleştirilen defilede 212 Power Outlet’in güçlü markaları ünlü mankenlerin podyum yürüyüşü ile sergilendi.

Pascal Nouma, Arzu Yanardağ, Ece Gürsel, Fatoş Kabasakal, Tuğba Altıntop, Yeliz Öney ve birçok ismin yer aldığı defilede Yasemin Şefik’in sunumu ve Gökhan Keser’in muhteşem sahne gösterisi ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Pascal Nouma’nın dans şovuyla renklenen 212 Power Outlet Shopping Fest gecesi lazer gösterisiyle ziyaretçilerimize unutulmaz anlar yaşattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri