Agora Card ile şans yolculuğu 11’inci yılda devam ediyor

12 Mart 2014 Çarşamba

Agora Alışveriş Merkezi, 14 Mart Cuma günü Venedik Mask Sirk Korteji ve 15 Mart Cumartesi günü dünyaca ünlü Flâmenko üstadı Manuel Reina ve ekibinin muhteşem dans gösterileri ile 11’inci yıldönümünü kutlayacak. Agora ayrıca yeni yaşına özel düzenleyeceği araba ve seyahat kampanyası ile kutlamalarını taçlandıracak

agora-card-ile-sans-yolculugu-11inci-yilda-devam-ediyor

Agora Alışveriş Merkezi 11’inci yılında hayallerin arabası 2014 model Mercedes-Benz CLA 200 AMG ve Lady Travel işbirliği ile 6 kişi çift kişilik İspanya Rosa ve İtalya Magico turu hediye ediyor.

14 Mart- 14 Haziran günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından ziyaretçilerin Agora Card’ınız ile tek seferde yapacağı her 75 TL’lik alışveriş, şans yolculuğunda bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Bu tarihler arasında Agora Card ile alışveriş yapan şanslı Agora Card sahiplerinden 1 kişi 2014 Model Mercedes-Benz CLA 200 AMG, Lady Travel işbirliği ile 3 kişi çift kişilik İspanya Rosa ve 3 kişi çift kişilik İtalya Magico turu kazanacak. Herkesin hayallerini süsleyen bu muhteşem hediyelerden birini kazanmak için tek yapılması gereken Agora Card sahibi olmak ve Agora Danışma noktasına giderek tek seferde 75 TL alışveriş yaparak faturaya işletmek gerekiyor.

Agora Card kazandırıyor
Agora Danışma noktasından ücretsiz olarak sahip olunabilen Agora Card, Agora Alışveriş Merkezi’nin sunmuş olduğu özel sürprizlerin ve ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açacak. Üyelik formunun doldurulması ile hemen aktif hale gelen Agora Card ile yapılacak her 75 TL ve üzeri alışverişte 1 adet Mercedes-Benz CLA 200 AMG, Lady Travel işbirliği ile 3 kişi çift kişilik İspanya Rosa ve 3 kişi çift kişilik İtalya Magico turlarından birini kazanma şansı elde ediliyor.

14 Haziran Cumartesi günü sona erecek kampanyanın talihlileri 20 Haziran Cuma günü saat 15:00’de Milli Piyango İdaresi yetkilisi ve noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Agora 11’inci yaşını kutluyor
Agora Alışveriş Merkezi, 11’inci yılını muhteşem etkinliklerle kutluyor. Agora’nın yıldönümü olan 14 Mart Cuma günü Venedik Mask Sirk Korteji gün içerisinde alışveriş merkezi içerisinde dolaşarak Venedik Festivali esintilerini Agora ziyaretçilerine yaşatacak. Kutlamalar 15 Mart Cumartesi günü de dünyaca ünlü Flamenko üstadı Manuel Reina ile devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak olan etkinlikte Flamenko üstadı Manuel Reina ve dans grubunun muhteşem Flamenko dans gösterisi izleyicileri büyüleyecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 11 yıllık bu süreç içersinde İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi’nin, yeni yaşını coşku dolu etkinlikler ve kampanyalarla kutlayacaklarını belirterek, 11 yıldır Agora’yı alışveriş merkezinden çok yaşam merkezi olarak gören ziyaretçilere şükranlarını iletti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri