Agora Sohbetleri önemli konularla sürüyor

01 Kasım 2012 Perşembe

Her Cuma saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi’nin aktivite alanında gerçekleştirilen Agora Sohbetleri Kasım ayında da önemli konulara yer verecek

agora-sohbetleri-onemli-konularla-suruyor

Sağlıklı yaşamdan ruhsal gelişime hayata dair ne varsa ele alınan Agora Sohbetleri’nin Kasım ayı konukları yoga eğitmeni Gizem Gümüşay, reiki eğitmeni Mircan Taner, Diyetisyen Andaç Yeşilyurt, Dr. İnci Erkan ve Psikolog Kayhan Gürbüz olacak.

Farklı hareketlerin bir araya gelmesinden oluşan; vücut, zihin ve ruhu kapsayan oldukça eski bir kendini geliştirme sistemi olan yoganın, birçok hastalığın tedavisinde iyi geldiğine inanılıyor. Yoga, ruhsal sağlığın yanı sıra metabolizmanın, kas gelişiminin ve sinir sistemi gibi birçok bedensel fonksiyonun da düzene girmesini sağlıyor.

“Yoga İle Sağlıklı Yaşam” konulu sohbette yarın (2 Kasım) Gizem Gümüşay yoganın sağlıklı yaşamdaki yerini anlatırken, başlangıç yoga hareketlerini izleyicilerle uygulamalı olarak paylaşacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri