2013 Adana Optimum Outlet Çocuk Kulübü Sergisi açıldı

20 Ocak 2014 Pazartesi

Çocukların yaş ve gelişim evreleri dikkate alınarak çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Adana Optimum Çocuk Kulübü'nde geçtiğimiz yıl boyunca minik ellerin ortaya çıkardığı eserlerin sergisi açıldı

2013-adana-optimum-outlet-cocuk-kulubu-sergisi-acildi

Kurulduğu günden bu yana her gün yüzlerce çocuk için sanatın, bilimin, düşüncenin ve hayata dair birçok şeyin yanı sıra doyasıya eğlencenin adresi olan Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki “2013 Çocuk Kulübü Sergisi” büyük beğeni kazandı.

Aileleri alışveriş yaparken Çocuk Kulübü'nde güvenli bir ortamda, uzman eğitmenler nezaretinde el becerisi ve zeka yeteneğini geliştirici etkinliklere katılan çocukların birbirinden güzel eserlerinin yer aldığı sergi 31 Ocak’a kadar gezilebilecek.

Çocukların, tüm yaratıcılıklarını kullanarak oluşturdukları eserlerin özenle saklanmasıyla oluşturulan sergiyi, eserleri ortaya çıkaran çocuklar ve aileleri de gezdi. Hem eğlenip hem öğrenerek yaptıkları eseri sergide gören çocuklar önce şaşkınlık sonra sevinç yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri