Metroport’tan yarıyıl tatili boyunca her gün hediye

22 Ocak 2013 Salı

Metroport AVM yarıyıl tatili için öğrencilere sürprizlerle dolu etkinlikler ve hediyeler hazırladı

metroporttan-yariyil-tatili-boyunca-her-gun-hediye

26 Ocak Cumartesi günü tüm çocuklar Sünger Bob ve Garfield karakterleriyle buluşarak, birbirinden eğlenceli yarışmalarla sürpriz hediyeler kazanacak. Bir sonraki hafta ise öğrenciler bambaşka bir etkinlik ile karşılanacak. 2 Şubat Cumartesi günü Toto ve Coco kardeşlerin sevilen tiyatrosu saat 14.00’te çocukları bekleyecek.

AVM, yarıyıl tatilinin son haftasında da yine eğlence dolu bir aktivite hazırladı. Tüm çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Caillou sahnede olacak. 9 Şubat günü gerçekleşecek Caillou konser ve kukla atölyesi tüm gün boyunca devam edecek. Öğrenciler okula başlamadan önce Metroport’ta Caillou ile şarkılar söyleyecek ve eğlenceli atölye çalışmaları gerçekleştirecek.

Metroport’tan öğrencilere her gün bir bisiklet
Yarıyıl tatilinde adeta çocuklara özel bir festival alanına dönüşen AVM’nin öğrenciler için hazırladığı sürprizler bu kadarla sınırlı değil. Metroport’ta her gün karnesini ilk getiren çocuğa bisiklet hediye edilecek. Yarıyıl tatili ile başlayacak bu hediye karnavalında tatil boyunca tam 17 bisiklet sahiplerini bulacak.

Eğitim öğretim yılının ikinci yarısında da kelimenin tam anlamıyla bir maraton yaşayacak olan öğrencilerin, hediye kampanyaları ve eğlenceli aktivitelerle bu maratona motive olması amaçlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri