Kayseri Park’ta ramazan coşkusu

23 Temmuz 2013 Salı

Ramazan ayı boyunca her gün yarışmaların yapıldığı, meddah gösterilerinin ve Karagöz-Hacivat oyunlarının sergilendiği Kayseri Park, ziyaretçilerini bekliyor

kayseri-parkta-ramazan-coskusu

Ramazan Sokağı’nın kurulduğu Kayseri Park’ta her gün, çeşitli animasyonların yanı sıra orta oyunu ve yarışmalar da düzenleniyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek etkinlikler, TV Kayseri aracılığı ile Türkiye ve Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerinde de izlenebiliyor. Kayseri Park’ta, TV Kayseri işbirliği ile üç farklı yarışma düzenleniyor. “Eyvah Patlayacak”, “Bul Kazan” ve “Ödül Birinde” adlı yarışmalara katılan ziyaretçilere; Cinemaximum’dan sinema biletleri, Sabri Özel’den gömlek, Migros’tan ramazan paketi ile Hd İskender ve Bay Döner’den iftar menüleri hediye ediliyor.

Çocuklar da unutulmadı
Ramazan ayı boyunca her gün 15.00–16.00 ve 21.00–22.00 saatleri arasında animasyonlar, çocuk oyunları ve yarışmaların düzenlendiği Kayseri Park’ta, meddahın yanı sıra Karagöz – Hacivat gibi birçok orta oyunu da sergileniyor. Bu arada Kayseri Park, her cuma günü saat 21.00’da semazen gösterisine, cumartesi ve pazar günleri ise 16.00–16.30 ve 21.15–21.45 saatleri arasında illüzyon gösterisine ev sahipliği yapıyor.

İsteyene macun isteyene şerbet
Ramazan Sokağı’na kurulan evlerin birer satış noktası haline getirilerek ziyaretçilere nostaljik gezinti ve alışveriş imkanı sağlandığını belirten Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Salih Tolan, “Kayseri Park’ın Ramazan Sokağı’nda; antika, hediyelik eşya, hat sanatı, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, çanak-çömlek-çini ürünleri, Maraş dondurması, helva ve koçanlı mısır satışının yapıldığı küçük dükkanlar bulunuyor” dedi. Tolan, ramazan ayına özel olarak kurulan ve ziyaretçilerin Osmanlı kostümlerini giyerek resim çektirebildiği kostüm standının da büyük ilgi gördüğünü belirtti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri