Arow yurt dışına odaklanıyor

21 Şubat 2014 Cuma

2013 yılını 63 mağaza ile kapattıklarını söyleyen Arow Mağazacılık’ın CEO’su Selim Taşkın, “Bu yıl 4’ü yurt içi, 8’i yurt dışında olmak üzere 12 yeni mağaza açma planımız var” dedi

arow-yurt-disina-odaklaniyor

Arow’un 25 yılı aşkın bir geçmişi olan ayakkabı markası olduğunu belirten Taşkın, “2014 yılında daha verimli, daha sistemli bir Arow için yapılanmalarımızı tamamladık. Bu yıl daha çok moda, daha çok kalite ve uygun fiyat politikamız devam edecek” diye konuştu.

Toptan kanalında bayi sayılarını yüzde 70 büyüterek satış hedeflerini yüzde 100 artırmayı planladıklarını kaydeden Taşkın, “Arow Türkiye içindeki konumunu güçlendirirken, yurt dışında marka rekabetinde de önemli bir oyuncu olarak yol alacak. Yurt dışı mağazalarımızı Kuzey Irak, Bağdat, Azerbaycan, Hollanda ve Rusya gibi ülkelerde açmayı planladık” dedi.

“Satış sonrası hizmet daha etkin yönetilmeli”
Ayakkabı sektöründe tüketicilerin moda ile konforu birleştirmek istediğini söyleyen Selim Taşkın, “Fiyat kavramı algılanan kalite ile doğru orantılı. Tüketiciler artık güvenilir markaları tercih ediyorlar” dedi.

Ayakkabı perakendesinde önemli olanın doğru ürünün, doğru fiyat ve doğru lokasyonda müşteriye sunulması olduğunu vurgulayan Taşkın, “Ayakkabıda satış sonrası hizmet de daha etkin yönetilmeli. Günümüzde müşteriler ayakkabıda artık daha hızlı satış sonrası hizmet bekliyor” diye konuştu.

Kaynak: Eylem Türk / MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri