Doğru anahtar Varlıbaş’ta kazandırdı

28 Ağustos 2014 Perşembe

Trabzon Varlıbaş AVM’nin 13 Ağustos itibariyle başlattığı “Doğru Anahtarı Bulan Arabayı Alıp Gidiyor” kampanyasında ilk aracın sahibi belli oldu

dogru-anahtar-varlibasta-kazandirdi

Varlıbaş AVM’nin başlattığı, 50 TL tutarında alışveriş yapan ve mekanizma içerisinde bulunan 5 bin anahtardan birini seçip şansını deneyen müşterilerin yararlandığı bu kampanyanın ilk kazananı, yaptığı 300 TL tutarında alışveriş sonrası şansını deneyen 55 yaşında ve ev hanımı Gülseren Orhanoğlu oldu.

Kampanyaya katılarak arabayı kazanan Orhanoğlu’nun sevinci görülmeye değerdi. Kampanyaya katılırken yetkililere beyaz arabayı kazanacağını söyleyen Orhanoğlu yaptığı açıklamada, “Alışveriş yaptıktan sonra fişimi işletirken, beyaz arabayı alacağım diye orada bulunan yetkililere söyledim. Daha sonra arabaya doğru yöneldim, içimde hep beyaz araba benim olacak duygusu vardı. İnsan neye inanırsa ona ulaşırmış. Anahtarı taktım ve kilit açıldı. Gerçekten çok güzel bir andı. Böyle bir kampanyayı başlattığı için Varlıbaş AVM ailesine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 6 deneme hakkından 2’ncisinde kilidi açan Gülserenhanım diğer dört hakkından feragat ederek başka insanların şanslarını denemelerini istediğini belirtti.

Gülseren Orhanoğlu’ndan sonra konuşan Alışveriş Merkezi Müdürü Celalettin Karabayer yaptığı açıklamada, “Amacımız böyle kampanyalar yaparak Trabzon halkına değerli olduklarını hissettirmek oluyor. An itibariyle ilk arabayı vermiş bulunuyoruz. Talihlimize hayırlı uğurlu olsun. Umarım kazasız belasız sürmeyi Allah nasip eder. İkinci araba için ziyaretçilerimizin şanslarını devam ettirmelerini, hatta acele etmelerini öneriyorum” görüşlerine yer verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri