Filiz, Mardin ve Diyarbakır’da makarna severlerle buluştu

26 Şubat 2014 Çarşamba

Filiz Makarna, geçtiğimiz günlerde Mardin ve Diyarbakır’da düzenlenen özel etkinliklerde makarna severler ile bir araya geldi

filiz-mardin-ve-diyarbakirda-makarna-severlerle-bulustu

Filiz Makarna’nın marka yüzü şef yazar Ebru Omurcalı’nın Anadolu’yu bir uçtan bir uca gezeceği etkinlikler serisinin ilki geçtiğmiz günlerde Mardin ve Diyarbakır’da, makarna severlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Mardinli ve Diyarbakırlı hanımlar başta olmak üzere, ziyaretçilerin sıcak ilgisiyle gerçekleşen etkinliklerde; katılımcılar sürpriz hediyeler eşliğinde, hem şef yazar Ebru Omurcalı ile sohbet etme hem de yörelerinin bilindik lezzetleriyle yeniden yorumlanan çok özel makarnaları tatma fırsatını elde etti.

İlk etabı Mardin ve Diyarbakır’ın büyüleyici atmosferinde gerçekleşen etkinliklerde şef yazar Ebru Omurcalı Mardin’de geleneksel Mardin Mutfağı lezzetlerinden Havuçlu Haşu Pilavı ve Alluciye’yi, Diyarbakır’da da yörenin sevilen tatları Ayva Aşı ve Livinç Aşı Çorbası’nı kendine has yorumuyla ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Geleneksel Türk mutfağının temsilcisi Filiz’in marka yüzü Ebru Omurcalı’nın yöresel tariflerle hazırladığı birbirinden lezzetli makarnalar ile bir sonraki durağı Mart ayında Adana ve Gaziantep olacak. Filiz Makarna ve Ebru Omurcalı yöresel tatları makarna ile buluşturarak Anadolu’nun diğer şehirlerini ziyaret etmeye devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri