‘Kıvılcım’, Marmara Forum’da yoğun ilgi gördü

21 Ocak 2013 Pazartesi

Marmara Forum, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu tarafından çocuk dansçılarla gerçekleştirilen ‘Kıvılcım’ çocuk gösterisini ziyaretçileri ile buluşturdu. Yoğun ilgi gören gösteri ziyaretçilerin beğenisini kazandı

kivilcim-marmara-forumda-yogun-ilgi-gordu

Çocuklar kadar gençlerin ve yetişkinlerin de büyük keyifle izlediği Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun dev projesi ‘Kıvılcım’ çocuk gösterisi Marmara Forum’daydı. Türkiye’nin ilk profesyonel çocuk dans topluluğu olan ‘Kıvılcım’, 4- 12 yaş aralığında 2 bin çocuk arasından sınavla seçilen 80 yetenekli çocuktan oluşuyor.

Dansın sihirli diliyle Anadolu’nun binlerce yıllık kültür tarihini anlatan Anadolu Ateşi, şimdi Anadolu Ateşi stüdyolarında Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan önderliğinde dünya sahnelerinde deneyim kazanmış uzman hoca kadrosu, dansın temel disiplinlerini ve Anadolu Ateşi repertuarını çocuklara öğretiyor. Çocukların küçük yaşlarda sanatla tanışmalarını sağlayan ve dünyaya bakış açılarını sanat ile harmanlayan gösteri, her yaştan izleyicinin beğenisini kazanıyor.

Marmara Forum’da ziyaretçilerin beğenisine sunulan Kıvılcım gösterisi çocuklar kadar yetişkinler tarafından da büyük ilgi gördü. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri