Kurtuluş Satranç Kupası sahibini buldu

17 Aralık 2015 Perşembe

M1 Gaziantep AVM ve Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen Minikler Kurtuluş Satranç Turnuvası’nda dereceye giren sporcular ödüllerini aldı

kurtulus-satranc-kupasi-sahibini-buldu

M1 Gaziantep AVM ve Şehitkamil Belediyesi iş birliği ile düzenlenen ve  6 farklı ilden 300’ü aşkın minik sporcunun yarıştığı Kurtuluş Satranç Turnuvasında dereceye giren sporcular ödüllerini aldı. 6-9 yaş aralığındaki miniklerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvada maçları takip eden veliler de en az sporcular kadar heyecanlı ve mutlu anlar yaşadı.


Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 94’üncü yıl dönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde M1 Gaziantep AVM’de düzenlenen ve Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis ve Mersin’den 300’ü aşkın sporcunun yarıştığı turnuvaya dereceye giren sporcular Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde düzenlenen törenle ödüllendirildi. Törene, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci,  M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Serkan Yüksek ile sporcuların antrenörleri ve aileleri katıldı.


Sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Özkeçeci,  satranç branşına büyük destekler verdiklerini, düzenledikleri organizasyonlar ve faaliyette olan spor okullarıyla bu desteğin ilerleyen dönemlerde de devam edeceğini belirtti. Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Serkan Yüksek ise, minik ve küçük yaş gruplarına satranç branşının sevdirilerek tanıtılması adına yaptıkları çalışmalardan dolayı M1 Gaziantep AVM yöneticilerine ve Şehitkamil Belediyesine teşekkürlerini iletti. Tören sonrasında minik şampiyonlar sevinçlerini aileleriyle paylaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri