Levı's'tan kışa özel Sherpa Trucker

18 Kasım 2015 Çarşamba

İkonik marka Levi's®; her yaşa ve her tarza hitap eden, orijinal tasarımlı Sherpa Trucker'lar ile kışa damgasını vuruyor

levistan-kisa-ozel-sherpa-trucker

En son trend ve akımlarla her dönem yenilenerek ön planda kalan Levi’s®, Sonbahar/Kış 2015 sezonu için yeniden yorumladığı Sherpa Trucker'larla hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmezi oluyor.

Bu sezon gardıropların değişilmez parçası olacak olan Sherpa Trucker'lar, özellikleriyle heyecan uyandırıyor. İçinde bulunan imitasyon kürk detayı ile dikkat çeken Sherpa Trucker; jeanlerle ve gömleklerle kombinlenebilirken sevdiğiniz klasik stili ve yumuşak kumaşıyla kıyafetlerin tamamlayıcısı oluyor.


Gerçek bir Levi's® klasiği olan Sherpa Trucker, renk alternatifleri ve birinci sınıf kumaşıyla zamansız şıklığı vaat ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri