Özlem Seller’le eğitim başlıyor

09 Eylül 2013 Pazartesi

“Özlem Seller’le Neuro Marketing Temelli Satış Okulu” eğitim programı, 26 Ekim’de başlıyor

ozlem-sellerle-egitim-basliyor

Gelişim Atölyesi’nin 11 dönemdir sunduğu program, geleneksel satış süreçlerinin postmodern satış dinamiklerine eklemlenmesi ve özel geliştirilmiş bir içerikle 5 günlük bir eğitim kampı olarak planlanıyor.

Eski Yunan’dan günümüze süregelen beyin araştırmaları ışığında, insan beynindeki sistematik üzerinden “satın alma düğmelerine basmak”,  “ikna etmek/inandırmak” ve  “sadakat yaratmak” gibi satış segmentlerini irdeleyerek katılımcıların beyninde sonuçlandırmayı hedefleyen eğitim, uygulama ağırlıklı alternatif yöntemlerle yürütülecek.

Eğitim, ikna’nın ileri boyutları ve Neuro Marketing Temelinde Satış hakkında profesyonelleşmek isteyen her seviyedeki satış personeline ve kurumlar için toplu katılıma açık olacak.

Özlem Seller tarafından verilecek eğitime katılım tarihleri, 26-30 Ekim günleri arasında 10.00-23.00 saatlerinde toplam 60 saat olarak verilirken, son kayıt tarihi 14 Ekim. Eğitim yeriyse Çanakkale / Eceabat-Helles’in Panoraması.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri