Sömestr tatilinin tadı Armada’da çıkar

04 Şubat 2014 Salı

Bilkent Ankuva Alışveriş Merkezi’nde ve Eryaman Optimum Outlet’te şubeleri bulunan Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi’nin üçüncü şubesi Armada Alışveriş Merkezi Hayat Sokağı’nda hizmet vermeye başladı

somestr-tatilinin-tadi-armadada-cikar

Armada Alışveriş Merkezi, minik ziyaretçilerinin sömestr tatilini iyi geçirmesini amaçlayarak Rollhouse Spor ve Eğlence Merkezi’nin 3’üncü şubesini kendi bünyesinde hizmete soktu. Rollhouse Armada bünyesindeki, çocuk oyun alanı, dev top havuzu, laser tag, parti evi ve bowling salonuyla sömestr tatilinde kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen ailelerin buluşma noktası olacak.

Rollhouse armada çocuk oyun alanında mutlu anlar
Çocukların yaşıtlarıyla bir araya gelip güvenle oyun oynayabileceği Rollhouse Çocuk Oyun Alanı, renkli ve fonksiyonel oyun gruplarıyla çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunurken onlara mutlu anlar yaşayabilecekleri renkli bir dünyanın kapılarını açıyor. Rollhouse Armada’da, çocukları oyun alanında deneyimli gözetmenlerle serbestçe eğlenirken, ebeveynler kendilerine verilen iPad’lerden onları izleyebilme imkânına sahip oluyor.

Macera ve aksiyon dolu bir alan
Rollhouse Armada’da bulunan Lazer Point oyun alanı oyuncularına, ışık efektleri, ses, sis ve özel dekorlarla donatılmış bir arenada, lazerli silahlar ve özel yeleklerle macera dolu dakikalar yaşatacak. 7 yaş üzeri büyük küçük herkesin güvenle oynayabileceği lazer oyunu, eğlenmek ve adrenalin seviyesini arttırmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Bowling rollhouse’da oynanır
1998 yılında “Çok Çalıştınız Artık Eğlenin” sloganıyla yola çıkan Rollhouse, özenli dekorasyonu ve güler yüzlü ekibiyle dikkat çeken Armada’daki üçüncü şubesinde de bowling oynamak isteyenlerin ortak mekânı olamaya devam ediyor. Rollhouse Armada, sömestr tatilinde farklı bir atmosferde çocuklarıyla birlikte bowling oynayarak eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmek isteyenler için eşsiz bir alternatif olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri