TerraCity’de Pokemon avı başlıyor!

20 Temmuz 2016 Çarşamba

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen TerraCity Alışveriş Merkezi farklı ve eğlenceli bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak. Çıktığı andan itibaren büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan oyun Pokemon GO hayranları 20– 24 Temmuz 2016 tarihleri arasında Terracity’de buluşacak.

terracityde-pokemon-avi-basliyor

Terracity’de bulunan mağazalardan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Pokemon GO oyuncularına Lure Module sağlanıp, çok daha fazla pokemon yakalama şansı kazanmaları sağlanacak. Alışveriş Merkezi içinde kurulacak özel alanda oyun oynadıkları süre zarfında destek ekiple beraber oyunculara Powerbank temin edilecek.

Katılım gösteren tüm takipçilere Pokemon GO oyun başlangıcında iTunes’tan 80/500 / 1250 coin değerinde “Lucky” verilecektir.

Dünyanın etkisi altında kaldığı çılgın ve eğlenceli oyun Pokemon Go Etkinliği 20 – 24 Temmuz 2016 tarihleri arasında TerraCity’de gerçekleşecektir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri