2016’nın ilk hediyeleri Liman AVM’den

25 Aralık 2015 Cuma

Yeni yıl alışverişlerini Liman AVM’den yapanlar evlerine sürpriz hediyeler ile dönecek

2016nin-ilk-hediyeleri-liman-avmden

27-31 aralık günlerinde 250 tl ve üzeri tek sefer alışveriş yapan ziyaretçiler beklemeden anında hediyelerini teslim alacak. Binlerce termos kupa, şemşiye, powerbank bowling bileti, çeşitli menülerin yeralacağı hediye kampanyası, fiş yada faturaları ile  1’inci kattaki kampanya standına ibraz eden Liman AVM ziyaretçileri yeni yıl kutusundan çekecekleri hediyelerini anında kazanacak.


2016 yılı coşkuyla karşılanacak
Bandırma Liman Alışveriş Merkezleri yeni yıl süslemeleri ile ziyaretçilerine eğlenceli ve keyifli bir atmosfer sunuyor, AVM Müdürü Erim Bilgen 2015 yılının Liman AVM için olumlu ve güzel geçtiğini, hafta içi ziyaretçi sayılarında yüzde 4,7 oranında artış olduğunu, ziyaretçilerimizin mennuniyeti ve istekleri doğrultusunda 2016 için yeni projelerinin olduğunu ve hep daha iyisi için çalıştıklarını söyledi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri