212 Kart araba kazandırıyor

19 Aralık 2013 Perşembe

212 İstanbul Power Outlet ziyaretçileri 212 Kart ile yaptıkları her 75 TL’lik alışverişte Volkswagen Tiguan kazanma şansına sahip oluyor

212-kart-araba-kazandiriyor

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen, birçok yerli ve yabancı markayı bünyesinde bulunduran, alışverişe ve sosyal yaşama dair birçok fırsatı ziyaretçilerine sunan 212 İstanbul Power Outlet, farklı bir yeni yıl hediyesi armağan ediyor.

212 İstanbul Power Outlet ziyaretçileri, 212 Kart ile yaptıkları her 75 TL’lik alışverişlerinde Volkswagen Tiguan sahibi olmaya bir adım daha yaklaşacak.

5 Aralık 2013 – 20 Şubat 2014 tarihleri arasında devam eden çekiliş kampanyasına katılabilmek için, ziyaretçilerin öncelikle kampanya masasından, isimlerine özel 212 Kart’larını temin etmeleri gerekiyor. Fişlerini veya faturalarını kampanya masasında kartlarına işlettikçe çekiliş kuponları almaya hak kazanan 212 Kart sahipleri, her 75 TL’lik alışverişlerinde 1 çekiliş hakkı kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri