23 Nisan coşkusu Buyaka’da

22 Nisan 2013 Pazartesi

Buyaka, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşamak isteyen minik ziyaretçilerine birbirinden renkli etkinlikler düzenledi. 20-28 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler kapsamında Buyaka Çocuk Atölyeleri, Bando Gösterisi, Fabel-Castell Şato Evi’nde Eğlenceler ve dünyada büyük ses getiren yeni özellikleri ile Furby, Türkiye’de ilk kez Buyaka’da miniklerle buluşacak

23-nisan-coskusu-buyakada

Yarın (23 Nisan) gerçekleştirilecek bando gösterisinin yanı sıra 20-24 Nisan günleri arasında yapılacak Buyaka Çocuk Atölyelerinde bayrak ve keçe süsü yapımı, boyama workshopları ile çocuklar hem keyifli anlar yaşayacak hem de kişisel becerilerini geliştirecek.

Dünya genelinde büyük ilgi gören ilk animatronik oyuncak Furby, iyileştirilmiş ve sonradan eklenmiş yeni özellikleriyle birlikte, Türkiye de ilk kez Buyaka’da görücüye çıkıyor. 23 – 28 Nisan günleri arasında Buyaka’ya giden minik ziyaretçiler, ileri teknoloji ile üretilen ve yenilenen robot oyuncak Furby ile tanışma fırsatı bulacak. Çocuklar,  Furbyler eşliğinde düzenlenen partide doyasıya eğlenecekler ve birbirinden renkli oyunlar oynayacak.

23- 24 Nisan günlerinde Fabel-Castell ve Nezih işbirliği ile özel olarak dekore edilen ‘Şato’ alanında yapılacak eğlencede ise özel boyama etkinlikleri, yüz boyama, balon şekillendirme, eşini bul yarışması, pictionary oyunu gibi kalem adam maskotu eşliğinde hoşça vakit geçirecekler.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri