23’üncü Kalite Kongresi’nde Üçge rüzgârı

21 Kasım 2014 Cuma

KalDer ve TÜSİAD işbirliği ile düzenlenen 23’üncü Kalite Kongresi İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti

23uncu-kalite-kongresinde-ucge-ruzgari

Geçen sene “Mükemmelliği Paylaşmak” temasından yola çıkarak iş dünyası ile buluşan Kalite Kongresi, bu sene “Mükemmelliği Yaşamak” ana teması ile dünyadan ve Türkiye’den iş dünyasının çok önemli isimlerini ağırladı.

Konferansta A12 nolu stantta yer alan Üçge DRS ekibi iki gün boyunca katılımcılara Üçge DRS hakkında bilgiler verdi. Üçge DRS Bölge Müdürü Levent Şahin ve ekibi Rüya Doğu, Serkan Uğurlu, Mutullah Demir, Üçge’yi Kalite Kongresi’nde temsil etti.

Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer aynı zamanda KalDer Bursa Yönetim Kurulu Üyesi unvanıyla konferansın ev sahipleri arasında yer aldı. Üçge Genel Üretim Yönetmeni ve İcra Kurulu Üyesi Özden İnce ve Kalite Güvence Yönetmeni Celal Emre ise konferansta katılımcı olarak yer aldı. Üçge DRS standının önemli ziyaretçilerinden bir grup da KalDer Bursa yönetimi oldu.

KALDER Bursa Başkanı Erdal Elbay, KalDer Bursa önceki dönem Başkanı Emin Direkçi, KalDer Bursa Kurucu Üyesi Sami Erol, Genel Sekreter Aykan Kurkur ve Sempozyum ve Üyelik Yöneticisi Arzu Özel Üçge DRS standını ziyaret etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri