3’üncü Kadın Festivali M1 Meydan AVM Ümraniye'de

13 Eylül 2012 Perşembe

15-16 Eylül günlerinde M1 Meydan AVM Ümraniye’de düzenlenecek “Kadın Festivali”nde sağlık, güzellik, beslenme, mutfak kültürü, astroloji, bireysel gelişim sohbetleri ile tadım aktiviteleri ve ödüllü yarışmalar yer alacak

3uncu-kadin-festivali-m1-meydan-avm-umraniyede

ARPR İletişim Danışmanlığı tarafından düzenlenen “Kadın Festivali” kapsamında ünlü astrolog Nuray Sayarı astoloji ve yaşam enerjisi konusunda kadınlarla sohbet edecek ve yeni kitabı “Beyaz Mucizeler”i imzalayacak.

Yemek Bloggerları yemek tutkularını paylaşacak, Ladonna güzellik ve cilt bakımı ile ilgili önemli bilgiler aktaracak, Acıbadem doktorları kadın hastalıkları ve sağlıklı beslenme konusunda bilgi verecek. YKM yeni makyaj trendlerini gösterirken, Rexona, Dove, Signal ve Elidor standında kadınlar bu markaların ürünlerini deneyebilecekleri gibi Dove ve Elidor uzmanlarına saç analizi yaptıracak, Lezita ise lezzetli ürünlerini katılımcılara ikram edecek.

Katılımcılar ayrıca Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü ve Media Markt’ın düzenleyeceği yarışmalarla ve sponsor marka çekilişleriyle hediyeler kazanacak.

“Kadın Festivali” projesinin co-sponsorları Turkcell, Ladonna, diğer sponsorları Acıbadem, Media Markt, YKM, Radyo Voyage, katılımcı markalar ise Rexona, Elidor, Signal, Dove, Lezita, Bioxcin, Nutraxcin, Bioder, A.R.D.Yabancı Dil Kursu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri