50 yazarın romanı “Sensiz ölümdür aşk”a büyük ilgi

24 Şubat 2014 Pazartesi

“Herkes biraz yazar” projesiyle bir araya gelen 50 yazarın “Sensiz ölümdür aşk” isimli roman, İzmir Optimum’da okurlarıyla buluştu. Yazarlar, en uzun imza masasında kitaplarını imzalayarak sadece romana değil, edebiyat tarihinde de bir ilke imza attı

50-yazarin-romani-sensiz-olumdur-aska-buyuk-ilgi

Türkiye’de 50 kişilik bir yazar grubunun yazdığı “Sensiz ölümdür aşk” adlı romanın önceki gün (22 Şubat) İzmir Optimum Outlet’te düzenlenen imza gününe yazarlar tam kadro katıldı. Romanla aynı adı taşıyan ve Hakan Asılkefeli’nin seslendirdiği müzik albümünün de tanıtıldığı etkinliğe İzmir’in önde gelen isimleri ile birlikte çok sayıda basın mensubu da katıldı.

Aşk yazarları kırmızı tuvaletleri ile imza dağıttı
Gökmen Küçüktaşdemir’in kurduğu “Herkes biraz yazar” ekibi tarafından yazılan romanın imza günü Hollywood galalarını aratmadı. Çoğunluğu İzmirli olan gazeteci, haber spikeri, reklam yazarı, halkla ilişkiler uzmanı, oyuncu ve doktor gibi farklı meslek gruplarından kişiler tarafından oluşturulan “Herkes biraz yazar” ekibi, kitabın İzmir’de yeniden doğuşunu simgeleyen bu özel buluşmadaki şıklıklarıyla göz kamaştırdı. İzmir ile İtalya arasında yaşanan bir aşkı kaleme alan yazarlar, yıl boyunca gerçekleştirdiği kültür-sanat etkinlikleri ile alışveriş keyfine ayrıcalık katan İzmir Optimum Outlet’te aşka ve okumaya tutkulu insanlarla bir araya gelmekten dolayı mutluluklarını dile getirdi.

Bir kitapta 50 imza
14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasaya çıkan ve kısa sürede 2’nci baskısı yapılan roman, İzmir Optimum Outlet’teki edebiyatseverlerin coşkulu alkışlarıyla karşılandı. “Sensiz ölümdür aşk” kitabının ve albümünün tanıtımının ardından 50 yazar okurları için kitaplarını tek tek imzaladı.

Yazarlardan aşkın dansı tango gösterisi
Yazar grubundan isimlerin yaptığı tango gösterisi geceye renk katarken romandan okunan pasajlar da İzmir Optimum ziyaretçilerine duygulu anlar yaşattı.

Kitabın geliri Ulusal Down Sendromu Derneği’ne bağışlanacak
Kitabın ve kitapla aynı adı taşıyan müzik albümünün satışından elde edilecek olan gelir de eğitime bağışlanacak. Bu yönüyle, bir sosyal sorumluluk projesi olan “Sensiz ölümdür aşk”ın satışından sağlanacak gelir, Ulusal Down Sendromu Derneği’ne, down sendromlu çocukların eğitiminde kullanılacak.

“Sensiz ölümdür aşk” kitabını yazan “Herkes biraz yazar” grubundaki yazarlar: Alper Baran Esin, Altuğ Selçuk, Aylin Onart, Aynur Kuran, Babacan Pesenkurdu, Bahadır Yüksekşan, Banu Şen, Berna Ergin, Birgen Engin, Burcu Tuna, Didem Baydar, Dilara Çağlayan, Duygu Erşen, Düşü Bi Yerde (Emre Akdemir, Hatice Çelenk, Alper Akdeniz, Ece Tüzün, Öznur Usanmaz), Ece Türkmut, Eda Lortlar, Eda Ongün Balık, Elvan Karanfil, Engin İnce,  Erdem Erdoğan, Erhan Gölbey, Esin Sayın Kayser, Filiz Kahraman, Fulya Demirören, Gökhan Köküşoğlu, Gökmen Küçüktaşdemir, Güneş Saraçoğlu, Hakan Asılkefeli, Hakan Urgancı, Halil Fincan, Jülal Malhatun Zalma, Kezban Şahin Taysun, Leyla Bal, Manolya Özek, Mehmet Erduğan, Melike Çerçioğlu, Namık Kuyumcu, Necmettin Tetik, Olcay Meşe, Oya Pardak,  Selin Tabak, Senem Yazıcı, Şeyda Şentürk, Yeliz Pesenkurdu, Yeşim Kırlı, Zeki Hozer.   


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri