6’ncı Çorlu Kitap Fuarı Orion’da başlıyor

08 Aralık 2015 Salı

Aydın Boysan, İpek Ongun, Sunay Akın, Tayfun Talipoğlu, Gözde Erdoğan, Murat Güloğlu ve daha pek çok sevilen yazarın katılacağı 6’ncı Çorlu Kitap Fuarı, 18 Aralık Cuma günü Orion’da başlıyor. Ünlü yazarların imza günlerinin düzenleneceği ve söyleşilerin yapılacağı fuar, 10 gün boyunca Orion’da kitapseverleri ağırlayacak

6nci-corlu-kitap-fuari-orionda-basliyor

Çorlu Belediyesi, Orion Alışveriş Merkezi, A_SIR Kitap Yayınevi ve Özel Trakya Koleji tarafından ortaklaşa düzenlenen 6’ncı Çorlu Kitap Fuarı, 18 Aralık Cuma günü başlayacak. Orion AVM etkinlik alanında düzenlenecek fuar 10 gün sürecek ve bu süre boyunca birbirinden değerli yazarları ağırlayacak. Okurların kitaplarını imzalatabilecekleri fuarda, yazarların okuyucularıyla buluşacağı söyleşiler de düzenlenecek.


Süper Dadı Orion’a gelecek
Televizyonda çocuklu ailelerin severek takip ettikleri Süper Dadı programını hazırlayan ve Süper Dadı olarak tanınan Gözde Erdoğan da, fuara katılacak yazarlar arasında. Gözde Erdoğan, imza gününün yanı sıra düzenlenecek söyleşi etkinliğiyle de ailelerle bir araya gelecek ve çok yararlı bilgiler paylaşacak.


27 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek 6’ncı Çorlu Kitap Fuarı’yla ilgili detaylı bilgiyi orionavm.com.tr sayfasından öğrenebilir, imza günleri ve söyleşi programlarını facebook.com/ORIONAVM sayfasından takip edebilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri