Abdullah Kiğılı Van’daki ilk mağazasını açtı

17 Aralık 2015 Perşembe

Erkek giyiminde kalite ve ustalığın imzasını taşıyan Abdullah Kiğılı, Anadolu’daki mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Abdullah Kiğılı, Van’daki ilk mağazasını, şehrin yeni yaşam ve alışveriş merkezi Van AVM’de dün (16 Aralık) hizmete açtı

abdullah-kigili-vandaki-ilk-magazasini-acti

Çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli öğelerden biri olan Abdullah Kiğılı, Türkiye çapındaki mağazalaşma çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda marka Van’daki ilk mağazasını, bölgenin en büyük AVM’si olan Van AVM’de açtı. Dün hizmete giren Abdullah Kiğılı mağazası, zengin koleksiyonunu, en iyi kalitede kullanılan iplik ve İtalyan kumaş ayrıcalığını, ulaşılabilir lüks avantajını Vanlılar ile de buluşturuyor. 181 metrekare alan üzerine kurulu Van AVM mağazasında uzun yıllara dayanan deneyimin yansıması olan yeni sezon koleksiyonu sergilenecek.


Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, açılış ile ilgili yaptığı açıklamada: “Kiğılı olarak, yarım asırlık geçmişimizde kaliteden ödün vermeden bugünlere geldik ve mağazalarımıza da bunu taşıyoruz. Abdullah Kiğılı, üstün İtalyan kumaşlarından üretilen benzersiz tasarımların kişiye özel ölçü seçenekleriyle hazırlandığı özel bir marka. Bu ayrıcalığı müşterilerimize Van mağazamızda da yaşatacak olmaktan dolayı mutluyuz. Van AVM’de hizmete giren mağazamız hayırlı olsun.” dedi.


Abdullah Kiğılı, seçimlerinde elit bir çizgiyi tercih edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımlarını yapıyor, seçkin bir yaşam gustosunu temsil ediyor. Çizgisiyle fark yaratan Abdullah Kiğılı, ince detaylardaki özeni, günün trendlerini taşıyan kalıpları ile erkeklerin ihtiyaç duyduğu şıklığı ve konforu sağlıyor. Türkiye’de üretilen tasarımlarda; yumuşak, hafif ama sıcak tutan doğal elyaf, kaşmir, alpaka ve yün karışımlar, yün- ipek karışımı öne çıkıyor. Yüzde 100 kaşmir ve yün ekose ceketlerin yanı sıra yün-ipek karışımı olanlar da şehirli erkeğin özgün stilini tamamlıyor. Desen çeşitliliği ile dikkat çeken rengarenk ceket ve pantolonlar Abdullah Kiğılı koleksiyonuna hareket getiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri