Acteeum Group, Teknosa'yla anlaştı

10 Mart 2009 Salı

Acteeum Group Türkiye'de geliştirmekte olduğu AVM projelerinin 5'inde, toplam 8 bin 615 metrekarelik elektronik marketler zinciri alanı için Teknosa'yla sözleşme imzaladı

acteeum-group-teknosayla-anlasti

Acteeum Group geliştirmekte olduğu projelerinin 5'inde; Ancora Istanbul, Ancora Samsun, Ancora Kahramanmaraş, Ancora Şanlıurfa ve Ancora Tokat için bir Sabancı Holding AŞ kuruluşu olan, elektronik marketler zinciri Teknosa'yla anlaştı.

İşbirliği kapsamında toplamda 8 bin 615 metrekarelik alan için imzalanan sözleşmeyle, Teknosa'nın kalıcı büyüme stratejisinin ve Ancora projelerinin başarısının altı çizilmiş oldu. Projelerin 2010-2012 yılları arasındaki dönemlerde açılması planlanıyor. Toplamda 8 bin 615 metrekarelik alanı kapsayan sözleşmede, Teknosa hırslı büyüme stratejisine devam ederek Ancora projeleri sayesinde birçok Anadolu şehrine elektronik market kavramını getirecek.

- Ancora Istanbul, 105 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş merkezi olacak. Göztepe E-5 otoyoluna cephesi olacak olan projede Teknosa, bin 605 metrekarelik satış alanı için sözleşme imzaladı. 

- Ancora Samsun 63 bin metrekarelik alışveriş merkezi projesinde Teknosa 2 bin 620 metrekarelik mağazasıyla yer alacak.

- Şehrin en büyük alışveriş merkezi projesi olan Ancora Kahramanmaraş, 58 bin metrekarelik kiralanabilir alanı içinde bin 540 metrekarelik Teknosa elektronik marketi de barındıracak.

- Ancora Şanlıurfa, 60 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla şehrin en büyük ve modern alışveriş merkezi projesinde Teknosa bin 565 metrekarelik mağazasıyla hizmet verecek.

- Ancora Tokat, 25 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla, şehrin ilk ve tek alışveriş merkezi projesinde de yer alacak olan Teknosa bin 285 metrekarelik alan için sözleşme imzaladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri