Adana uzay macerasına devam ediyor

03 Ekim 2013 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM’de geçtiğimiz günlerde başlayan “Uzay Macerası” etkinliğine yoğun ilgi ve katılım devam ediyor

adana-uzay-macerasina-devam-ediyor

Geçtiğimiz günlerde başlayan ve 13 Ekim gününe kadar devam eden etkinliğe 4-15 yaş arası çocuklar katılabiliyor. 

M1 Merkez Adana AVM’de aynı gün içerisinde 75 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler AVM içerisindeki kampanya standına başvurarak çocuklarına “Uzay Macerası” hediye ediyor. M1 Merkez Adana AVM’de “Uzay Macerası” etkinliğine katılan çocuklar, uzay fotoğrafları sergisini gezerek, uzay aracı ve uzay tüneline girme fırsatını yakalıyor. Çocuklar, Uzay Macerası’nda uzay çalışmalarının tarihsel gelişimi ve uzayda yaşamın nasıl olduğu konusunda bilgiler alıyor ve sonrasında astronot kıyafetleri giyerek Macera’ya dâhil oluyor.

M1 Merkez Adana AVM’de devam eden Uzay Macerası kapsamında çocuklar, “Roket Çocuk” ve “Boyama” çalışmalarıyla hem öğreniyor hem de yeteneklerini sergileme fırsatı buluyor. Ayrıca, uzay temalı görsel önünde fotoğraf çektiren çocuklar M1 Merkez Adana AVM’de deneyimledikleri “Uzay Macerası”nı “Astronot Sertifikası”nı alarak evlerine dönüyor.

Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Çocuklarımızı eğitirken keyifle vakit geçirmelerini de sağlayan böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz. Bilgi ve becerilerini geliştirmeleri için alacakları her türlü eğitimin çok önemli olduğu bu yaş grubundaki çocuklarımız için eğitici ve öğretici etkinlikleri, yine “Hayatın Merkezi”nde gerçekleştirmeye devam edeceğiz” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri