adL’nin yeni koleksiyonu IFW’da

04 Ekim 2012 Perşembe

Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği, üçüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor. Abazoğlu’nun adL için hazırladığı 2013 ilkbahar – yaz koleksiyonu 12 Ekim’de İstanbul Fashion Week’te (IFW) görücüye çıkıyor

adlnin-yeni-koleksiyonu-ifwda

adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu, İstanbul Fashion Week’te (IFW) izleyenleri okyanusun derinliklerine uzanan mavi yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliğinin üçüncü sezonunda, 12 Ekim saat 20.00’de gerçekleşecek olan “adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream” defilesi farklı sürprizleriyle göz kamaştırmayı bekliyor.

10-13 Ekim günleri arasında gerçekleştirilecek olan, Türk moda endüstrisinin buluşma noktası IFW’da, geçtiğimiz 2 yıl boyunca büyük ilgi uyandıran koleksiyonlarının ardından, ünlü tasarımcı Abazoğlu’nun, adL için tasarladığı “Deep Dream” 79 parçadan oluşuyor. Doğa’nın en güzel renkleri ve okyanusun derinliklerindeki mercanlar tüm sükunetiyle bu koleksiyonla üzerinize taşınıyor. Geçen senelerden farklı olarak bu sene koleksiyonda siyah-beyazın hakimiyet sürdüğü ve desenlerin dans ettiği “beach wear” mayo ve bikiniler yer alacak.

Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili “Hayatın zorluklarını ve stresini taşıdığımız bu günlerde insana iyi hissettiren okyanusun dinginliği, doğanın güzellikleri ve huzurundan ilham alarak hazırladım. 2013 ilkbahar - yaz ‘adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream’ kadında huzur, zarafet, şıklık ve seksiliği ön plana çıkaracak. Mor, kırmızı, turkuaz, beyaz, pudra renkleriyle koleksiyon yeryüzüne düşen cemreden hemen sonra, adL mağazalarında yerini alacak“ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Drektörü Zehra Işık ise “Cengiz Abazoğlu ile enerjimiz çok tuttu. İyi bir ekip çalışmasıyla 3 sezondur birlikte keyif alarak projelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. İFW’da ve mağazalarımız da moda severler tarafından hep merak edilen koleksiyonları sunmak iki taraf içinde çok keyifli oluyor. Hedefimiz hep daha iyi ve farklıyı ortaya koymak. Ve bunu başardığımıza inanıyorum” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri