Agora, 23 Nisan’da çocuklarla şenlendi

28 Nisan 2014 Pazartesi

2003 yılından bu yana İzmirlilere hizmet veren Agora AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Agora’da 23 Nisan coşkusu, saat 14.00’de başlayarak, yaklaşık 200 minik öğrencinin birbirinden güzel gösterileri ile 16.30’a kadar devam etti

agora-23-nisanda-cocuklarla-senlendi

Agora’daki 23 Nisan organizasyonu, Özel Türk Koleji, Işıkkent Eğitim Kampusu, Mev Koleji, Özel Kent Koleji katılımları ile gerçekleşti. Agora’da  öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen “23 Nisan” şenliği kapsamında birbirinden özel ve eğlenceli etkinlikler ile çocuklar, 23 Nisan coşkusunu doya doya yaşadı. Miniklerin özenle hazırlandığı latin, zeybek, bale ve step dans gösterileri büyük beğeniyle izlendi. Gösterilerin sonuna doğru öğrencilerin seslendireceği 23 Nisan şarkıları ile minikler, aileleri ile eğlenceli ve heyecanlı anlar yaşadı.

Çocukların sevdiği Rio2 ünlü animasyon filmi ve Sevimli Hayalet Agora Sinemaları’nda miniklerle buluştu. Ayrıca Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile çocuklar keyifli saatler geçirerek, gerçek bir bayram havasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, her sene olduğu gibi, bu sene de İzmir’in başarılı okullarının 23 Nisan etkinliklerine Agora ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan büyük keyif aldıklarını dile getirerek, “Onlar bizim geleceğimiz” diye bahsettiği miniklerin 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleri ile kutladığını belirtti.

Noyan, 23 Nisan’da minikler bayram coşkusunu yaşarken, ailelerinin de Agora’nın 11’inci yaşına özel düzenlediği 1 kişiye Mercedes CLA 200 AMG, 3 kişiye çift kişilik İspanya Rosa turu ve 3 kişiye İtalya Magico turu çekiliş kampanyasından yararlanmalarını vurgulayarak tüm İzmirlileri, bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için Agora’ya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri