Agora, “Engelliler Haftası” için farkındalık yaratıyor

10 Mayıs 2016 Salı

Agora Alışveriş Merkezi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çeşitli sivil toplum kuruluşları ve sağlık kurumları ile işbirliklerine devam ediyor

agora-engelliler-haftasi-icin-farkindalik-yaratiyor

10 Mayıs ile 16 Mayıs günleri arasında Birleşmiş Milletlere üye 156 ülkede kutlanan “Engelliler Haftası”, Agora Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilecek olan sergilerle sosyal sorumluluk projelerine destek vererek engelli bireylerin el emeklerinin sergilenmesini sağlıyor.


Agora Alışveriş Merkezi engelleri kaldıran bu etkinlik ile birçok renkli anıya ev sahipliği yaptı. Çekimlerinin İzmir’de gerçekleştirildiği ve Türk Sineması’nda bir ilk olan, 5 engellinin yaşam hikâyesinin anlatıldığı “Adım Adım Işığa Giden Yol” filmini; Agora Alışveriş Merkezi Sinemaları’nda Asuman Dabak’ın da yer aldığı film oyuncuları sinemaseverler ile beraber izledi. “Adım Adım Işığa Giden Yol”  kastı 5 engelli bireyden oluşuyor. Yönetmenliğini Sinan Uzun’un yaptığı filmde; usta oyuncular Haldun Dormen, Asuman Dabak, Süreyya Kilimci, Gazi Şeker ve Zeynep Gülmez rol aldı. Gala gecesinde; hayata dört elle sarılan ve hayat sevinci ile herkesi aydınlatan engelliler katılımcılara unutulmaz bir müzik dinletisi yaşattı.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek verdiklerini ve toplumsal duyarlılığa dikkat çeken projelerde yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Noyan; Engelliler haftası dolasıyla yer verdikleri etkinliklerde, asıl amacın farkındalık yaratmak olduğunu vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri