Agora kadınları forma sokacak

19 Ekim 2015 Pazartesi

Agora kadınlarını bir adım öne taşıyan; bünyesinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştiren Agora Kadınlar Kulübü Ekim ayında yeni dönemiyle dopdolu devam ediyor

agora-kadinlari-forma-sokacak

21 Ekim Çarşamba günü saat 16.00’da Pilates eğitmeni Cemile Aydın; pilates ile forma girmenin yollarını Agora AVM A Blok etkinlik alanında dinleyicilerle paylaşacak.


21 Ekim Çarşamba saat 16.00’da A Blok etkinlik alanında gerçekleşecek etkinlikte Pilates eğitmeni Cemile Aydın; pilates sporunun inceliklerini ve düzenli yapılan pilates hareketlerinin vücudumuza yararlarını anlatacak. Dinleyicilere basit ve evde uygulayabilecekleri hareketleri de uygulamalı olarak gösterecek olan Aydın, bölgesel zayıflama için yapılması gereken hareketleri ve formda bir vücuda sahip olmanın püf noktalarını Kadınlar Kulübü dinleyicileri ile paylaşacak.


Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin, farkındalık yaratarak, sağlıklı yaşamı desteklemek ve teşvik etmek adına birçok etkinlik düzenlediklerini belirterek, ziyaretçilerinin katılımları ile gördükleri yoğun ilgiden mutluluk duyduklarını belirtti. Çetin, 21 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek “Pilates ile Nasıl Forma Gireriz?” konulu sohbete tüm kadınları davet etti.


Pilates nedir?
Pilates 20’nci yüzyılın başlarında Joseph Hubert Pilates tarafından geliştirilmiş fiziksel fitness sistemidir. Pilates zihnin kasları üzerindeki kullanımını desteklediği için Contrology (Kontrol bilimi) olarak adlandı. Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı desteklemekte önemli işlevi olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır. Pilates, kasların şişkinleşmeden uzun ve zarif biçimlenerek güçlenmesi,  zihin-beden koordinasyonunu sağlanması, bedeni incinmeye daha az eğilimli hale getirecek etkili hareket biçimleri ile koşullandırmak, stres seviyesinde düşüş, enerji hissinde artış, doğru duruş hizasını sağlamak, daha güçlü ve esnek bir omurga, , kan dolaşımını artış, sırt ağrılarında azalma veya tamamen rahatlama ve bedenin görünümü ve hissinde iyileşme sağlamaya yardımcı olmaktadır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri