Agora Sohbetleri renkleri dile getiriyor

15 Ocak 2014 Çarşamba

Her hafta cuma günü alanında uzman konukların ağırlandığı Agora Sohbetlerinin 17 Ocak Cuma günü konuğu Kişisel Gelişim Uzmanı Beste Hancı olacak. Agora Sohbetleri etkinliğinde bu hafta “Renklerin Dili” konusu ele alınacak

agora-sohbetleri-renkleri-dile-getiriyor

Renklerin Dili, Kişisel Gelişim Uzmanı Beste Hancı tarafından Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine anlatılacak. Halkla İlişkiler bölümü mezunu olan Hancı, kariyerine İzmir Kariyer Merkezi’nde eğitmen olarak devam ediyor. Kişisel gelişim alanında çalışmalarını sürdüren Hancı, bu alanda kurumsal ve bireysel eğitimler veriyor.

17 Ocak Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan Agora Sohbeti’nde “Renklerin Dili” konusu ile izleyicilerle buluşacak olan Hancı, renklerin psikolojik etkilerini kanıtlayacak, kişilerin ve iş dünyasının renkleri nasıl kullandıklarını gösterecek ve renklerin derin anlamlarını tanıtacak.

Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin renkler üzerine sorularını da yanıtlayacak olan Kişisel Gelişim Uzmanı Beste Hancı, her rengin bir enerjisi var mı, renklerin insan davranışları üzerine etkileri neler, renklerin psikolojik etkileri ve renklerin anlamları var mı gibi birçok soru bu söyleşide cevap bulacak. Ayrıca, Hancı sohbetin ardından izleyicilere uygulamalı olarak renklerle kişilik testi yapacak.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin kaliteli ve keyifli vakit geçirmelerine önem verdiğini belirterek, “Renklerin Dili” konulu sohbeti kaçırmamalarını tavsiye etti. Agora Alışveriş Merkezi olarak birbirinden renkli etkinliklere devam edeceklerini belirten Hasan Noyan, tüm aktivitelerden haberdar olmak için Agora Alışveriş Merkezi Facebook ve Twitter sayfalarını takip etmelerini önerdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri