Agora, turnuva finaliyle nefesleri kesti

16 Haziran 2014 Pazartesi

Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 12’nci Geleneksel Babalar Tavla Turnuvası finali ile nefesleri kesti. Turnuvanın geçtiğimiz yıllarda elde edilen geliriyle 10 bin fidanlık Agora Ormanı oluşturuldu ve bu sayı her geçen yıl fidan sayı elde edilen gelirle artırıldı. Bu sene de elde edilen gelir Ege Orman Vakfı’na bağışlandı

agora-turnuva-finaliyle-nefesleri-kesti

Katılımcıların turnuva ücreti ile Ege Orman Vakfı’na bağış yaparak “Agora Ormanı”ndaki fidan sayısına katkıda bulunma şansına sahip olduğu turnuvada 18 yaşının üstünde tüm tavla severler Agora’daydı. Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası yine çok güzel hediyeler ile sonuçlandı. İlk 4’e giren başarılı tavlacılara derece kupaları haricinde elektronik hediyeler verildi.

Turnuvada 1’inci olan Harun Öztopal adlı yarışmacı Samsung 48H64702 46” TV ve Bisse mağazasından 700 TL hediye çeki, 2’nci olan Kenan Kahruman adlı yarışmacı N8005 10 1 tablet ve Bisse mağazasından 500 TL hediye çeki, 3üncü olan İsmet Kuyum adlı yarışmacı Samsung Galaxy S4 mini ve Bisse mağazasından 250 TL hediye çeki, 4’üncü olan Duygu Aydost yarışmacı Samsung 5M T210 Galaxy tablet kazandı.

Yarışmacılar ödüllerini Agora Alışveriş Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Kayaalp ve Pazarlama Müdürü Pelin Çetin tarafından aldı. Ayrıca turnuvada finale kalan tüm yarışmacılara da Agora mağazalarından sürpriz hediyeler verildi.

12 yıldır devam eden bu anlamlı organizasyona katılım gösteren ziyaretçilere teşekkürlerini ileten Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; geleceğimiz için geniş yeşil alanlara ihtiyacımız olduğunu dikkat çekerek turnuvaya katılan yarışmacıların heyecanlarına ortak olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri