Agora’da enerji depolandı

19 Eylül 2013 Perşembe

Okulların açılmasıyla beraber yoğun bir döneme girecek olan çocuklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde, 2 hafta süren etkinliklerle enerji topladılar

agorada-enerji-depolandi

Geçtiğimiz iki hafta boyunca haftasonları etkinlikleriyle okul öncesinde çocuklara atölyeler kuran Agora Alışveriş Merkezi, minik ziyaretçilerini ağırladı.

Etkinliklerin gerçekleştiği ilk haftada çocuklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde kurulan Eğlenceli Bilim Atölyesinde birbirinden ilginç deneyler yapıp dinozor fosillerini incelerken, TRT Çocuk’taki Paytak Show’uyla tanınan jonglör ve ilüzyonist Kerem Eser’in şovuna yoğun ilgi gösterdi.

Legolarla yaratıcılık geliştirdiler
Etkinliklerin ikinci haftasındaysa Lego Mindstorms robotları ve legolarla gerçekleşen aktivitelerde çocuklar yaratıcılıklarını geliştirip, bilim ve teknolojiyle bir arada olurken, takım çalışmasını da öğrendi. Çocukların yoğun ilgi gösterdikleri Lego Mindstorms robotları ebeveynlerinde ilgisini çekti.

Her haftasonu 15.00-17.00 saatlerinde gerçekleştirilen Yaratıcı Çocuk Atölyesi’nde bu haftasonu okula hazırlık amacıyla kalemlikler yapan çocuklar, yaptıkları kalemlikleri de evlerine götürdü.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Eylül ayı boyunca gerçekleşen eğitici ve öğretici çocuk etkinliklerine olan yoğun ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, etkinliklerin tüm hızıyla devam edeceğini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri