Akbatı’dan aşk dolu sevgililer günü programı

19 Ocak 2015 Pazartesi

Akbatı AVYM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ziyaretçilerini özel caz dinletisi, yarışma ve sürprizlerle karşılayacak

akbatidan-ask-dolu-sevgililer-gunu-programi

Akbatı AVYM’nin Sevgililer Günü programında ilk olarak İpek Dinç Yüce Quartet Grubu caz dinletisi var. 14 Şubat Cumartesi günü 16:00-18:00 saatleri arasında Akbatı zemin kat havuz önünde gerçekleştirilecek dinleti de aşk melodileri dinleyicilerle buluşacak. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Akbatı AVYM’de düzenlenecek İpek Dinç Yüce Quartet caz konserinin yanı sıra; ziyaretçilere aşkın tariflerinin yazılı olduğu minik kurabiyeler de ikram edilecek. 14 Şubat için hazırlanan bu özel kurabiyeler, lezzetleri kadar içerdikleri mesajlarla da ağızda hoş birer tat bırakacak.

#AskinTarifiAkbati’da
Akbatı, 14 Şubat’a özel; sosyal medya üzerinden de sürprizlerine devam ediyor. 14 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında facebook ve twitter’da  #AskinTarifiAkbati’da hashtagiyle yaptıkları aşk tarifi özel jüri tarafından en çok beğenilen üç şanslı çifte hediyeler veriyor. Birinci olan çiftin Akbatı Midpoint’te akşam yemeği, ikinciye Akbatı TriBeCa’da akşam yemeği, üçüncüye ise Akbatı TriBeCa’da tatlı-kahve menüsünün ikram edileceği yarışma için en güzel aşk tarifleri bekleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri