Akbatı’ya iki önemli ödül

15 Ağustos 2013 Perşembe

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Anneyim: Bir Sorum Var!” projesi ve “Akbatı Yaşam Platformları” etkinlikleri ile başvurduğu Uluslararası Stevie Ödülleri’nde 2 bronz ödülün sahibi oldu

akbatiya-iki-onemli-odul

Anneler Günü’ne özel Facebook üzerinden başlattığı “Anneyim: Bir Sorum Var!” projesi ile anne-çocuk iletişiminde annelere destek olan Akbatı, bu projesi ile  “Yılın İletişim/Halkla İlişkiler Kampanyası-Sosyal Medya Odaklı” kategorisinde Steive Awards Bronz ödülünün sahibi oldu.

Facebook üzerinde oluşturulan Akbatı’yla Yaşam sayfasının Anneler Günü’ne özel projesi “Anneyim: Bir Sorum Var!” sosyal medyada yoğun takip edilmesinin yanısıra proje kapsamında Akbatı AVYM’de uzman Anne Koçu eşliğindeki seminerler düzenlenmiş ve katılımcılardan seçilenlere Anne Koçluğu eğitimleri de hediye edilmişti.

Bir diğer bronz ödülü ise ‘İçinde Yaşam Var!” sloganı ile alışveriş deneyiminin yanı sıra kültür-sanat hayatını zenginleştiren etkinliklerin düzenlendiği Akbatı Yaşam Platformları ile “Yılın İletişim/Halkla İlişkiler Kampanyası-Kitle İletişimi” kategorisinde kazandı. Akbatı AVYM ziyaretçilerine farklı alanlarda keyifli vakit geçirmelerini sağlayan içeriklerde oluşturulan Akbatı Yaşam Platformları’nda (Festival Park, Akbatı Lounge Alanları, Lezzet Platformu, Yormayan Spor Merkezi, Paylaşım Platformu, Sanat Platformu) düzenlenen özel etkinlikleri ile ödüle layık görüldü.

Yunanca’da “taçlandırma” anlamına gelen “Stevie” ödülleri, iş dünyasında kazanılan başarıların birçok farklı alanda ödüllendirildiği dünya çapında ödül olma özelliğine sahip. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Stevie Ödülleri’ne her yıl 50’den fazla ülkeden binlerce başvuru yapılıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri