19 Mayıs'a özel spor festivali Optimum’da

18 Mayıs 2015 Pazartesi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, İzmir Optimum Outlet’te Yetenek Sizsiniz programı finalistlerinden Action Team’in katılımıyla gerçekleşecek özel bir spor organizasyonu ile kutlanacak

19-mayisa-ozel-spor-festivali-optimumda

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında İzmir Optimum Outlet, Decathlon işbirliği ile çok özel bir spor organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Etkinlikte, Yetenek Sizsiniz programı finalistlerinden Action Team grubu ziyaretçilerin nefeslerini kesecek. Action Team adrenalin ve heyecan dolu gösterileri ile Optimum’da bayram coşkusunu yaşatacak.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen spor festivalinde masa tenisi turnuvasından ok atma turnuvasına, paten gösterilerinden halk oyunlarına kadar pek çok müsabaka gerçekleşecek.

Etkinliklerin sonunda tüm grupların katılımıyla geniş kapsamlı bir flash mob gösterisi yapılacak. Optimum’da 19 Mayıs coşkusu birbirinden özel bu etkinlikler ile gün boyunca sürecek ve misafirlere gün boyunca Türk bayrakları dağıtılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri