212 İstanbul Power Outlet, 5’inci yılını kutluyor

17 Eylül 2014 Çarşamba

Avm Partners tarafından yönetilen ve sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, sahne ve televizyonların sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor

212-istanbul-power-outlet-5inci-yilini-kutluyor
212 İstanbul Power Outlet 5’inci yılına özel gerçekleştireceği organizasyonda, Türk Pop Müziğinin dev ismi Sertab Erener’i konuk edecek. 212 İstanbul Power Outlet, 20 Eylül Cumartesi günü saat 21.30’ da binlerce kişinin katılımıyla, halka açık olarak ve ücretsiz gerçekleştirilecek açık hava konserini ziyaretçileriyle buluşturuyor.
Konserin ardından ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu tarafından düzenlenecek After Party ile ziyaretçiler eğlenceli saatler yaşayacak.
 
212 İstanbul Power Outlet konserin yanı sıra, kortej ekipleri, muhteşem araç çekilişi, sürpriz hediyeler ve çocuk etkinlikleriyle de 5’inci yılını kutlamaya devam edecek. 
 

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri