Agora AVM web sitesi yenilendi

13 Ekim 2014 Pazartesi

Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ziyaretçilerin birçok bilgiye sadece bir tıkla kolayca ulaşabileceği akıllı dijital ekranlar, tüm akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz yararlanabilecekleri; aradıkları mağazayı ve park yerini kolayca bulabildikleri, alışveriş yaparken harcadıkları kaloriyi hesaplayabildikleri ios ve android aplikasyon hizmeti gibi birçok ayrıcalıklı hizmet sunan ve alışveriş keyfine keyif katan Agora Alışveriş Merkezi, şimdi de ziyaretçilerine kullanım kolaylığı sağlamak ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmek amacıyla web sitesini yeniledi

agora-avm-web-sitesi-yenilendi

Titiz ve özenli çalışmalar sonucunda yenilenen Agora Alışveriş Merkezi web sitesi www.agoraizmir.com siteyi ziyaret eden kullanıcıların erişim kolaylığı göz önünde alınarak tasarlandı. Site, akıllı telefonların, tabletlerin ve benzeri mobil cihazların kullanımın da artması ile birlikte internet kullanımındaki yoğun artış sebebiyle, web sitesi tüm mobil cihazlara ve ekranlara uyumlu olarak geliştirildi. Bu sayede cep telefonundan veya tabletinden Agora Alışveriş Merkezi web sitesine giriş yapan kullanıcılar aradıkları içeriklere kolayca ulaşabilecek. Agora Card, Agora Kadın ve Çocuk Kulüplerine Üyelik için online başvuru yapabilecekleri web sitesinden Agora Sinemaları’nda vizyonda olan filmleri görebilecek ve mağazaların kampanyalarını, alışveriş merkezinde gerçekleşen etkinlikleri yakından ve kolaylıkla takip edebilecek.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ziyaretçilerinin de yakından takip etmesini sağlamak isteyen Agora Alışveriş Merkezi Ocak ayında hizmete açılan Free Wi-fi uygulamasıyla ziyaretçilerine ücretsiz internet hizmeti sunmaya devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi içerisindeki ortak alanlarda ziyaretçiler “Agora Free Wifi” ağına bağlanarak, hızlı ve ücretsiz internetin keyfini sürecek. Fastfood alanı, Kitchenette ve diğer tüm cafe ve restoranlarda ücretsiz olarak bağlanabilecekleri “Agora Free Wifi” ağı ile Agora Alışveriş Merkezi’nde bir yandan keyifle kahvelerini yudumlarken, bir yandan da internet üzerinden haberlerini okuyabilecek ve sosyal medyadaki gelişmeleri takip edebilecek.
 
Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi olarak teknolojik yenilikleri takip etmeye ve misafirlerine kolaylık sağlayacak uygulamalar sunmaya devam edeceklerini belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri