Agora Fenerium’a taraftar akını

27 Ağustos 2014 Çarşamba

2003 yılından itibaren sektöre getirdiği yenilikler, ilkler ve özel projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam eden Agora Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz günlerde Fenerium mağazasında şampiyonları ağırladı

agora-feneriuma-taraftar-akini

Fenerium imza günü organizasyonlarının 8’incisi İzmir Balçova’da bulunan Agora Alışveriş Merkezi Fenerium mağazasında gerçekleştirildi. “En büyük sponsorumuz taraftarımız" sloganıyla yola çıkılan 2014/2015 sezonunda Fenerbahçeli futbolcular Mehmet Topuz, Pierre Webo ve Michal Kadlec, İzmir’de Agora Alışveriş Merkezi Fenerium mağazası içerisinde sarı-lacivertli taraftarlarla imza gününde bir araya geldi.

Manisa’da oynanan Süper Kupa Maçı için İzmir’e gelen Fenerbahçeli futbolcular yeni sezon formalarını imzalatmak isteyen tüm taraftarlar ile İzmir Agora Alışveriş Merkezi Fenerium mağazasında biraya geldi. Fenerbahçeli futbolcular Agora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen imza gününde yoğun ilgi ile karşılandı. Fenerium mağazası içerisinde gerçekleşen etkinlikte, Fenerbahçe Futbol Takımını temsilen gelen Fenerbahçeli futbolculardan Webo, Kadlec ve Mehmet Topuz taraftarlara imza dağıtarak hatıra fotoğrafı çekildi. Fenerbahçeli taraftarlardan ve Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gören etkinlikte, yüzlerce futbol sever formalarını imzalatabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. 3 Saat süren imza gününde Fenerbahçeli futbolcular imza dağıtmaktan bitkin düştü.

Fenerbahçeli taraftarların takımlarına verdikleri desteği karşılıksız bırakmayan Fenerbahçeli futbolcular, hiçbir taraftarı kırmadan hepsine ayrı ayrı ilgi gösterdi. Fenerbahçeli taraftarların yoğun bir katılım gösterdiği imza gününde, Agora Alışveriş Merkezi içerisinde uzun kuyruklar oluştu. Gösterilen ilgiden dolayı mutlu olan üç futbolcu da Agora Alışveriş Merkezine, Fenerium Mağazasına ve İzmirli tüm taraflara teşekkür etti. Ayrıca, çok keyifli ve moral verici bir imza günü gerçekleştirdiklerini belirten Fenerbahçeli futbolcular, yeni sezona Süper Kupa zaferi ile başlayacaklarının sözünü verdi.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Süper Kupa öncesi Agora Alışveriş Merkezi Fenerium mağazasında Fenerbahçeli yıldız şampiyonların imza gününe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkez’inde daha önce Can Bonomo, Yılmaz Özdil, Ozan Doğulu, Canan Tan, İclal Aydın, Cem Özer, Ayşe Kulin gibi birçok ünlü ismi ağırladıklarını ve daha birçok sevilen ismi konuk etmeye devam edeceğinin müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri