Ahmet Özhan ilk kez bir imza gününde hayranlarıyla buluştu

28 Aralık 2015 Pazartesi

Ece Türkiye tarafından yönetilen ve son dönemde yaptığı organizasyonlarla ziyaretçilerini ünlü isimlerle buluşturan Park Afyon Alışveriş Merkezi, unutulmaz bir imza gününe daha ev sahipliği yaptı

ahmet-ozhan-ilk-kez-bir-imza-gununde-hayranlariyla-bulustu

Türk Müziği'nin efsane ismi Ahmet Özhan, ilk kez bir imza günü etkinliğini kabul ederek Banu Noyan organizasyonuyla Afyon halkıyla, Park Afyon’da buluştu. Afyon ve çevre illerden gelen sevenlerinin karşısına çıkan Ahmet Özhan, hem imza dağıtıp fotoğraf çektirdi hem de soruları içtenlikle yanıtladı.


Bir hayranının “Veliahtınız olarak kimi görüyorsunuz?” sorusuna “Ben kimsenin veliahttı olmadım kimse de benim veliahtım olamaz. Ben daha buradayım bir yere gitmeye de niyetim yok. O yüzden arkamdan gelenler biraz daha bekleyecekler.” yanıtını verdi. Genç müzisyenlerin işlerini gerçek ustalarından öğrenmeleri gerektiğini söyleyen Ahmet Özhan, “Gençler kolaya kaçıyor.” dedi.


Türk müziğinde erkek solist yetişmediğiyle ilgili ise “Şimdiki gençler Türk müziğinden uzak büyüyor. Ben ney, tambur, ud sesi ile büyüdüm. Türk Müziği'ndeki tüm komalı sesleri hatmettim. Şimdiki gençler ise klavyede çıkan 1 tam 1 yarım sesin dışında bir ses duymuyor.” dedi. Gençlere, Türk Müziği eğitimi veren derneklere gitmelerini tavsiye eden usta sanatçı, “Bizim gerçek müziğimiz, musiki... Dinlediğiniz pop şarkısında bile Türk Müziği makamları var.” dedi.


Hem Tasavvuf hem de Türk Müziği albümü çıkaracak olan Özhan, “Emel Sayın'la zaman zaman aynı sahneyi paylaşıyorsunuz, filmleriniz var bu devirde birbirinize dost kalabilmek zor değil mi?” sorusuna ise “Emel Sayın benim 40 yılı aşkın aynı sevgiyle yol aldığım can dostum. Bizim dokumuz birbirine çok uyuyor onun için düetlerimiz ve paylaştığımız sahneler çok seviliyor. Birlikte özel projelerde yer alıyoruz.” diye yanıt verdi.


Özhan, şarkılarına eşlik eden sevenleriyle sohbet edip, tek tek fotoğraf çektirdi. Organizasyon sonunda Park Afyon Müdürü Kemal Baştürk sanatçıya çiçek ve meşhur Afyon lokumu hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri