Akbatı çevre hareketini destekliyor

28 Mart 2014 Cuma

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, WWF-Türkiye’nin “Dünyaya olan sevgini göstermeye var mısın?” sloganıyla gerçekleştirdiği etkinliğe katılarak, sürdürebilir yaşama destek olacak

akbati-cevre-hareketini-destekliyor

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çevre dostu uygulamalara destek vermeye devam ediyor.  Dünyanın önde gelen yeşil bina değerlendirme sistemi Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu (BREEAM) sertifikasına sahip olan Akbatı AVYM, WWF-Türkiye’nin “Dünya Saati” kampanyasını destekliyor. Akbatı, 29 Mart Cumartesi 20.30 ile 21.30 saatleri arasında çevre konularına dikkat çekmek amacıyla dış cephe ışıklarını kapatacak.  Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 2 milyar insanın katılımının beklendiği etkinlikle, başta iklim değişikliği olmak üzere dünyanın karşı karşıya olduğu çevre sorunlarına dikkat çekilmesi amaçlanıyor.

Kampanya, geçtiğimiz yıl 60 bin bireysel, 400’ün üzerinde kurumsal katılımla büyük yankı uyandırmıştı. Dünya Saati uygulamasına katılan kişi ve kurumlar, enerji tasarrufunun yanı sıra dunyasaati.org'a girip, "varım/varız" ikonunu tıklayarak katılım formu doldurarak bu küresel hareketin bir parçası olacak.  

Bu yıl 140’dan fazla ülkenin katılması beklenen Dünya Saati’ni Türkiye’den Boğaziçi Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Ayasofya Müzesi, Beylerbeyi Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, , Topkapı Sarayı gibi yapılar da ışıklarını kapatarak destekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri