Akmerkez’de atölye var

10 Eylül 2013 Salı

Akmerkez, okulların açılmasına az bir dönem kala minik ziyaretçilerine okula dönüş atölyesi kuruyor

akmerkezde-atolye-var

12-13-14 Eylül’de düzenlenecek atölye çalışmalarında defter kabından kitap ayracına, kalem başlığından kalem kutusuna kadar tüm okul ihtiyaçları hazırlanabilecek.

12 Eylül’de defter kabı ve kitap ayracı tasarlanıyor. Atölye, köpek balıkları, aslanlar, maymunlar, kedilerden oluşan hayvan teması ve kalpler, çiçekler, puzzle desenleriyle renkli hale gelirken, renkli keçelerle hazırlanmış defter kaplarının üzeri, eva ve keçelerden kesilmiş çeşitli figürlerle süslenecek. 

13 Eylül’de gerçekleşecek atölye çalışmasında, kalemlik hazırlanıyor. Önceden kesilmiş ve hazırlanmış parçalar bir araya getirilirken mavi, pembe ve mor renklerde tavşanlar, kediler ve tavuklardan oluşan şekillerden istenen parçalar üzerlerine yapıştırılabiliyor.

14 Eylül’deyse kalem kutusu hazırlanıyor. Mini bir çantanın içinde taşınabilecek olan kalemler hep miniklerin yanında olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri