Antakya’nın yeni yıl heyecanı başladı

09 Aralık 2014 Salı

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Prime Mall Antakya’da yapılan çok özel yılbaşı dekorasyonu, birbirinden renkli etkinlik ve kampanyalar, ziyaretçilere eğlenceli alışveriş ile yeni yıl heyecanı sunuyor

antakyanin-yeni-yil-heyecani-basladi

Alışveriş merkezinde yapılan Noel dekorasyonunda toplamda bin metrelik  ışık seli, 17 adet led kar tanesi , 62 adet kar topu  ve yeşil süsleme topları  kullanıldı.Birbirinden renkli vitrinlere yerleştirilen değişik süslemelerle de  ziyaretçilerden tam not aldı.

Alışveriş yaparken kazandıran alışveriş merkezi Prime Mall Antakya, ziyaretçilerine bu yıl Kia Sportage kazanma fırsatı da sunuyor. 21 Kasım 2014 -15 Şubat 2015 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplam 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Prime Card sahibi ziyaretçiler, alışveriş fişlerini danışma bankosunda sisteme işlettiklerinde çekilişe katılım hakkı kazanacak.

3 ay boyunca sürecek kampanyanın bitiminde, noter huzurunda yapılacak çekilişle şanslı bir Prime Card sahibi son model Kia Sportage jeep’in sahibi olma fırsatı bulacak.

Yeni yıl mesajları Prime Mall Antakya’yla yerini buluyor
Prime Mall Antakya’da ziyaretçilere sunulan bir diğer fırsat ise sevdiklerine özel ücretsiz yollayabilecekleri yeni yıl kartları. 8-21 Aralık günleri arasında  gerçekleşecek etkinlikte Prime Mall ziyaretçileri, alışveriş merkezinde özel oluşturulan alanda hazırlanan kartpostallardan seçerek yeni yıl mesajlarını ve dileklerini yazabilecek. Prime Mall Antakya AVM Yönetimi, alınan kartpostalları ziyaretçileri adına kartpostalların üzerinde belirtilen adreslere gönderecek. Hem yeni yıl kartı geleneğini canlandırmak hem de nostalji yaşamak ve yaşatmak için yeni yıl mesajınız sizden yeni yıl kartınız Prime Mall Antakya'dan.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri