Antalya Migros Ece Seçkin’i ağırlıyor

31 Aralık 2013 Salı

Ece Seçkin imza günü’nde sevenleriyle Antalya Migros’ta buluşuyor

antalya-migros-ece-seckini-agirliyor

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 2013 yılının en iyi çıkış yapan ismi Ece Seçkin’i bugün (31 Aralık) saat 15.00’da hayranlarıyla buluşturuyor.

Ece Seçkin, 12 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Müzik hayatına 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesiyle birlikte başladı. 2012 Temmuz ayına kadar süren 1 yıllık yoğun çalışma sonucunda,  Ağustos 2012’de Doğulu Production markası ile Ozan Doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü ‘Bu Ne Yaa!’yı çıkararak müzik dünyasına adım attı. Tüm aranjeleri Ozan Doğulu’ya ait olan albümün çıkış parçası ‘Bu Ne Yaa’ Deniz Erten imzası taşıyor.

Türkiye’de ilk defa 50 kişilik castın görev aldığı klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi. Vokal koçluğunu Cihan Okan’ın yaptığı albümde yer alan ‘Mahşer’ ve ‘Canın Sağ olsun’ şarkılarının sözleri yine Doğulu ailesinden Ece Doğulu’ya ait. 2013 yılında, Ece Seçkin 40’ıncı Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Çıkış Yapanlar" kategorisinde ödül aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri