Antep’in kurtuluşu M1 Merkez’de kutlanacak

24 Aralık 2014 Çarşamba

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93’üncü yılını coşkuyla kutluyor

antepin-kurtulusu-m1-merkezde-kutlanacak

“Hayatın Merkezi” olan M1 Merkez Gaziantep AVM, Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93’üncü yıl coşkusunu yaşıyor ve yaşatıyor. Güzel şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 93’ümncü yıldönümünün kutlandığı bu günlerde bir coşku daha yaşanıyor.

M1 Merkez Gaziantep Tiguan kazandıracak
“Alışverişe Niyet Arabaya Kısmet” sloganıyla “ Hayatın Merkezi”nde başlatılan bu coşkulu kampanyada Volkswagen Tiguan 1,4 kazanmanız mümkün.

22 Aralık 2014 –  10 Mart 2015 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde 1 çekiliş hakkı kazanılıyor.

M1 Merkez Gaziantep AVM’de hem avantajlı hem keyifli alışverişe devam edin, hem de “Volkswagen Tiguan 1.4” kısmetiniz artsın.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz, “Çok özel şehrimiz Gaziantep’in 93. Kurtuluş Yıldönümünü coşkuyla kutlarken, “Hayatın Merkezi”ndeki coşkuyu da Volkswagen Tiguan 1.4 ile pekiştiriyoruz. Ziyaretçilerimize özellikle 22 Aralık 2014 – 10 Mart 2015 süresinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak araba kısmetlerini arttırmalarını öneriyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri