Armada avm’de selami şahin rüzgarı

13 Temmuz 2015 Pazartesi

Yıllara meydan okuyan sanatçı Selami Şahin, keyifli sahne şovu ile Armada Jolly Joker Yaz Konserleri kapsamında hayranlarıyla buluştu

armada-avmde-selami-sahin-ruzgari

Ünlü söz yazarı ve besteci Selami Şahin 11 Temmuz Cumartesi gecesi Armada AVM’de sahne aldı.  Dillere pelesenk olan şarkıları ile birçok kişiye zamanda yolculuk yaşatan Şahin,  muhteşem repertuarıyla Başkentli müzikseverlerin kulağının pasını sildi.

7’den 70’e hayranlarının bulunduğu konserde, "Alışmak Sevmekten Daha Zor Geliyor", "Özledim", "Ben Sevdalı Sen Belalı", "Seninle Başım Dertte" gibi unutulmaz şarkılarını binlerce hayranının eşliğinde seslendirdi.

Konserde sürpriz evlilik teklifi yaşandı
Konser başladıktan bir süre sonra sürpriz bir evlilik teklifi gerçekleşti. Seyircilerin arasından bir kişi Selami Şahin’in “Özledim” şarkısının başlaması ile birlikte kız arkadaşına romantik bir evlenme teklifi yaptı. Selami Şahin de sahneden çifti tebrik ederek “Özledim” parçasını çifte armağan etti.

Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 25 Temmuz Halil Sezai ve 1 Ağustos Mehmet Erdem konserleriyle devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri