Astrolog Yasemin Boran Forum Bornova’ya konuk oluyor

03 Ekim 2012 Çarşamba

Forum Bornova, Forum Fashion Week kapsamında ünlü astrolog Yasemin Boran’ı ağırlıyor. Yasemin Boran burçlar ve burçlara göre giyinme tarzı hakkında merak edilenleri Forum Bornova ziyaretçileri ile paylaşacak

astrolog-yasemin-boran-forum-bornovaya-konuk-oluyor

5, 6 ve 7 Ekim günlerinde tüm Türkiye’de aynı anda düzenlenecek Forum Fashion Week kapsamında 6 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te ünlü Astrolog Yasemin Boran, Forum Bornova’da astroloji meraklılarıyla buluşacak.

Her burcun kendine has bir beden yapısı, tarzı ve karakteristik özelliği olduğunu belirten Yasemin Boran, burçların nasıl giyinmesi gerektiği hakkında tiyolar verirken 2013 yılında bizi nelerin beklediği hakkında da yorumlarda bulunacak.

3 gün boyunca modanın nabzını tutacak olan Forum Bornova tüm İzmirlileri defileler, özel indirimler ve avantajların olacağı benzersiz bir alışveriş deneyimi olan Forum Fashion Week’e davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri