Babalar Günü’nde Tüm Babalar Vialand’de çocuk oluyor

10 Haziran 2014 Salı

Türkiye'nin ilk ve tek tema parkı Vialand, 15 Haziran Babalar Günü kampanyasıyla, tüm babaları çocuklaştırıyor. Vialand Tema Park, herkesin hayatındaki en güçlü kahramanı olan babalar için, giriş ücretini çocuk fiyatına indiriyor

babalar-gununde-tum-babalar-vialandde-cocuk-oluyor

Vialand’in Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla dileyen herkes hafta içi 50, hafta sonu sadece 55 TL ödeyerek, ona dünyanın eğlencesini armağan edebilecek. Babalar Günü’nde, babasına hayatı boyunca unutamayacağı bir hediye vermek isteyenler için Vialand Tema Park yine alternatifsiz tek adres olacak.

“Babalı Selfie Kampanyası”
Vialand, Babalar Günü için selfie çılgınlığına da sahne oluyor. 6 – 16 Haziran günleri arasında sürecek olan Vialand’in “Babalı Selfie Kampanyası”nda ziyaretçiler, Vialand’e gelip babasıyla selfie çekerek, Vialand’in sosyal medya sayfalarında paylaşabilecek. Bu paylaşımlardan en çok ‘like’ alan 10 ziyaretçi ise çift kişilik Tema Park bileti kazanma şansı yakalayacak.

Tek biletle sınırsız eğlence
120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. Vialand Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan Vialand Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

Dünya standartlarındaki üniteleriyle, Türkiye’de eğlence anlayışına farklı bir boyut kazandıran Vialand Tema Park, yeni sezonda da eğlence severlerin hizmetine sunduğu Nefeskesen ve Fatih’in Rüyası üniteleri ile de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dünyanın en fazla adrenalin yaratan Roller Coaster'larından biri olan Nefeskesen 110 kilometre hıza 3 saniyede çıkarken, 'Fatih’in Rüyası' ise, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethini, robot heykellerle birlikte ziyaretçilere canlı canlı yaşatıyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri