Babalar Tavla Turnuvası’nın hediyeleri sahiplerini buldu

17 Haziran 2013 Pazartesi

Babalar Günü sebebiyle Ege Orman Vakfı yararına düzenlenen organizasyona ilgi büyüktü

babalar-tavla-turnuvasinin-hediyeleri-sahiplerini-buldu

Her yıl büyük ilgi ile takip edilen ve de beklenen eğlenceli turnuva bu yıl da yoğun ilgi gördü. 10-14 Haziran günlerinde gerçekleşen organizasyona  erkekler olduğu kadar bayan tavla severler de ilgi gösterdi.11’inci Babalar Tavla Turnuvası’ndan elde edilen gelirle bu sene de  “Agora Ormanı”na katkı sağlanarak Agora Ormanı’nın büyütülmesi planlanıyor.

Birbirinden güzel hediyeler sahiplerini buldu
Her sene tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası  İlk 3’e giren başarılı tavlacılara derece kupaları haricinde Agora Teknosa mağazasının sponsorluğunda muhteşem hediyeler; ve de finale kalan tüm katılımcılara Agora mağazalarından birbirinden güzel hediyeler verildi. Geleneksel hale gelen turnuvalarda yeni yeteneklere şans verildi. 1. olan Necdet Pala SAMSUNG LED LCD TV +2 GÖZLÜK ve Bisseden 700 TL’lik hediye çeki; 2. olan Şemsi Güner  SAMSUNG I9500 GALAXY S4 16 GB telefon ve Bisseden 500 TL’lik hediye çeki 3.olan Kemal Gelen SAMSUNG P3110 GALAXY TABLET PC ve Bisseden 250 TL’lik hediye çeki ve 4. olan Harun Öztopal’a SAMSUNG S22B350H 21,5 LED SIYAH MONITOR hediye edildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri