Behzat Ç. galası Kent Meydanı’nda

12 Kasım 2013 Salı

Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminin galası Kent Meydanı AVM Avşar sinemalarında yapıldı

behzat-c-galasi-kent-meydaninda

‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’ filminin galası geçtiğimiz günlerde Kent Meydanı AVM Avşar Sinemalarında gerçekleşti.

Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” filminin galasına izleyicilerin ilgisi yoğun oldu. Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği filmin Bursa galasına filmin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, filmin yönetmeni Serdar Akar ve filmin oyuncularından Seda Bakan, Fatih Artman, Berkan Şal katıldı. Saat 19.00’da kokteylle başlayan galanın film gösterimi 20.00’de gerçekleşti. Oyuncular filmi Bursalı izleyicilerle izledi. Filmin gösteriminden önce yönetmen Akar ve başrol oyuncusu Beşikçioğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendilerine ve filme gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden Akar, filmin belirli bir potansiyelinin olduğunu, yeni filmler çektikçe yeni seyirciler kazandıklarını ifade etti.

Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden biri olan ve üç sezonun ardından final yapan Behzat Ç. ikinci filmiyle izleyicisi karşısında çıkıyor. Film kısaca, Behzat Ç.'nin gidişinin ardından büroya yeni bir başkomiser atanmasıyla Himmet adlı komiserin büyük bir cinayeti lehine çevirmesi ve İçişleri Bakanı'nın suikasti nedeniyle ekibini terörle mücadele komisyonunuyla çalışmaya yönlendirmesiyle gelişirek devam eder. Bu sırada cinayet masasının üzerinde çalıştığı iki dava vardır, ancak Himmet ekibinin bu cinayetler yerine Bakan'ın davasına odaklanmasını emreder. Tahsin ise önceliğini bu cinayetlerden yana kullanır ve Behzat Ç.'yi geçici göreve çağırmaya karar verir. Ne var ki Behzat Ç.'nin göreve geri dönme konusunda tereddütleri vardır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri